Sben

Online marketing nemôže existovať bez kvalitných PR článkov. Tie musia byť zverejnené na dobrom a navštevovanom mieste, ktorým je náš webový magazín.

Ideálny matrac za výhodnú cenu

Spať sladko a hladko. Aby bolo dané želanie splnené, dôležitý je správny výber matraca, ktorý napomáha kvalitnému spánku. Nie je tvrdý, je pohodlný, nie je príliš mäkký, je tak akurát. Dokonca mäkké matrace nie sú vhodné pre jednotlivcov, ktorí trpia bolesťami chrbta, navštevujú fyzioterapeutov alebo sa iným spôsob liečia z uvedených problémov. Tvrdosť matracov sa vyjadruje na stupnici tvrdosti od jedna do štyri. Vaše rána budú o niečo lepšie a znamenitejšie, keď sa uložíte a zaspíte na pohodlnom matraci. O to predsa ide, vstávať správne naštartovaní a naladení s dostatočnou dávkou energie, ktorá vám umožní jednoduchšie zvládať výzvy nového dňa.

pohodlný matrac

V našej ponuke nájdete okrem penových a latexových matracov aj taštičkové matrace. Ich vnútro je tvorené pružinami, ktoré zabezpečujú prispôsobenie sa tlaku tela počas spánku. Pružinové taštičky sú obalené textíliou, ktorá sa nachádza v odopínateľnom obale. Povlak matracov môžete kedykoľvek odopnúť a vyprať v práčke. Takýmto spôsobom môžete povrch vášho matraca udržiavať v úplnej čistote. Vyberte si matrace, ktoré sú dostupné za akciové zľavnené ceny. Matrace akcia je označenie matracov na našej internetovej stránke, ku ktorým sa vzťahuje výhodná cenová ponuka.

pohodlný spánok

Vyberte si matrace za polovičnú cenu alebo dva matrace za cenu jedného. V ponuke nájdete dvojlôžkové, jednolôžkové aj detské matrace. Antialergické matrace nezadržiavajú prach, roztoče, baktérie, chlpy, takže sú vhodné pre alergikov a v tomto prípade sa nemusíte obávať vdychovania nežiaducich látok, ktoré sa dostali do vášho matraca. Matrac predstavuje investíciu, ktorá sa oplatí. Vhodnú tvrdosť matraca určíte nasledovným spôsobom. Ľahnete si na matrac a dlaň ruky vložíte medzi matrac a bedrovú časť chrbta. Ak ruka dobre zapadne, ide o ideálnu tvrdosť matraca pre vás. Ak sa vytvorí medzera, ide o príliš mäkký matrac. Ak sa vám ruka na dané miesto nedostane, ide o príliš tvrdý matrac.