Sben

Online marketing nemôže existovať bez kvalitných PR článkov. Tie musia byť zverejnené na dobrom a navštevovanom mieste, ktorým je náš webový magazín.

Bodové osvetlenie s LED technológiou

Každý rok sa stretávame s tým, že ceny energií neustále stúpajú, a preto je treba šetriť všade, kde sa len dá. Riešením, ktoré vám dokáže pomôcť ušetriť spotrebu elektrickej energie a zároveň aj náklady na energie, je zámena pôvodných halogénových žiaroviek za moderné a hlavne šetrné LED žiarovky. Ak by sme mali tieto dva druhy žiaroviek porovnať, LED žiarovky, ale aj LED osvetlenie všeobecne, má úžasnú životnosť, ktorá je v kombinácií s veľmi dobrou úsporou a skvelou intenzitou svetla, ideálnou voľbou. Pôvodné žiarovky, ktoré mali ešte klasické prevedenie až také šetrné z hľadiska úspory energetických nákladov nie sú.

bodové osvetlenie

Pokiaľ máte naozaj staršie typy žiaroviek, môžu byť taktiež nebezpečné pre zdravie, pretože staré typy žiaroviek obsahovali stopy ortuti. Ich svetlo a žiarenie tým pádom pre ľudí nie je až také bezpečné a nezávadné. LED žiarovka a jej svetlo je naopak voči zdraviu nezávadná a jej žiarenie neobsahuje žiadne nebezpečné látky. Čo sa týka ďalších výhodných vlastností, ktoré patria medzi dôvody, pre ktoré sa oplatí zameniť staršie žiarovky za moderné LED osvetlenie, spomenúť môžeme i farebnosť.

LED žiarovka

Z hľadiska farebnosti ponúkajú LED žiarovky širokú škálu mnohých odtieňov farieb svetla, od klasickej studenej, teplej či neutrálnej bielej, až po rôzne farby dúhy, ako je modrá, červená, zelená, žltá a iné. Zaujímavou voľbou do domácnosti sú bodové SMD LED žiarovky, ktoré sa využívajú na primárne osvetlenie danej miestnosti alebo priestoru, ale aj ako doplnkové svetlo k inému hlavnému zdroju osvetlenia. Často sa šikovne ukrývajú do sadrokartónových podhľadov, kde pôsobia nenápadným dojmom, ako súčasť steny či stropu. Pekne sa vynímajú v kuchyni, ako osvetlenie kuchynskej linky, v spálni, v šatníku, v kúpeľni, na chodbe, ale aj v rôznych skrinkách alebo na osvetlenie a zvýraznenie nejakých dekorácií, obrazov, sôch či na iných miestach.

Category Nezařazené