Sben

Online marketing nemôže existovať bez kvalitných PR článkov. Tie musia byť zverejnené na dobrom a navštevovanom mieste, ktorým je náš webový magazín.

Firmy na predaj sú overeným spôsobom začiatku podnikania

Keď Ján urobil rozhodnutie, že si založí firmu, nemal ešte žiadne predchádzajúce skúsenosti s podnikaním. Bol zamestnaný v banke a príležitostne robil pre známych webové stránky. Pripravovať weby bolo jeho koníčkom, no keď sa po referenciách dostal k viac a viac požiadavkám, aby pripravil web, rozhodol sa založiť vlastnú firmu. Ján si uvedomil, keďže mal ženu a dieťa, že nechce do podnikania zaťahovať svoje súkromie a súkromný majetok, preto by chcel založiť radšej s.r.o. Bude jedným konateľom a jediným spoločníkom, toľko, ale vedel o zakladaní firiem. Prečítal si a poradil sa s kamarátmi, čo všetko treba pre absolvovanie zápisu firmy do obchodného registra a potom zbadal inzerát „predaj sro platca dph cena od 1900€, predaj sro neplatca dph cena od 450€!“.

muž so slnečnými okuliarmi

Hneď si pozrel webové stránky firmy, ktorá túto službu ponúkal a nesmierne sa potešil, keď sa dozvedel o možnosti kúpiť si úplne novú spoločnosť, ktorú nikto nepoužíval. Môže si kúpiť úplne novú firmu, priam akoby zabalenú v škatuľke, čo už naňho čaká. Obíde všetky ostatné poplatky, základné imanie a aj keď sa mu názvy spoločností v ponuke úplne nepozdávali, dozvedel sa, že v cene má aj zmenu obchodného názvu, sídla a predmetu podnikania. Skvelé správy! Okrem toho si Ján prenajal aj virtuálne síslo svojej s.r.o., čo ho výjde naozaj zlomok ceny než keby mal prenajaté priestory. Bude totiž robiť z domu, ale nechce, aby jeho s.r.o. figurovala na súkromnom dome, ktorý má s rodinou.

podnikateľ

Podobne ako Ján v našom príbehu, môže si každý budúci podnikateľ rezervovať založenú s.r.o. či už platcu alebo neplatcu Dph a kúpiť za veľmi výhodnú cenu. Novú firmu má v tomto prípade takmer okamžite a za nesmierne výhodných podmienok. Ready made spoločnosti sa predávajú za účelom uľahčenia a najmä urýchlenia procesu začatia podnikania a tento spôsob začína byť vyhľadávaný a obľúbený práve pre spomínané mnohé výhody.

Category Nezařazené