Sben

Online marketing nemôže existovať bez kvalitných PR článkov. Tie musia byť zverejnené na dobrom a navštevovanom mieste, ktorým je náš webový magazín.

Krásne vianočné vysvietenie

Väčšina ľudí má rado Vianoce a s ním spojené ozdobovanie svojich domov. Avšak nie je toto pre každého. Tí, čo si vyzdobujú svoje domy, každoročne rozmýšľajú nad tým, ako to spraviť úplne inak, nech to každý rok nevyzerá rovnako. Prelistujú kvantum stránok, navštívia mnoho obchodov, ale mnoho krát sa stane to, že nenájdu to pravé, čo by chceli tento rok. Vyskúšajte si dom vysvietiť pomocou LED pásikov 5m RGB https://www.ledprodukt.sk/20-rgb-led-pasiky-5m/, ktoré váš dom príjemne osvietia. Niektorí ľudia si chcú vonkajšiu výzdobu zladiť s tou vnútornou, a preto si viete na tejto webovej stránke vybrať z rôznych farebných prevedení, a tak si nájsť to svoje pravé orechové.

PROFI LED pásik 96LED/m

Či už chcete menej svetielok na meter alebo viac, nájdete tu doslova každú alternatívu. Vďaka nim ušetríte spotrebovanú energiu, pretože sú naozaj úsporné. Nemusíte sa obávať, ako pri klasických svetielkach či lampiónoch, že sa vám vybije žiarovka a svetielka nepôjdu, pokiaľ žiarovku nevymeníte. Tieto LED pásiky majú naozaj dlhú životnosť a tak sa nemusíte báť, že vám odídu v ten najnevhodnejší čas. Nemusíte si vybrať len jednu farbu, pokojne si môžete skombinovať rôzne farebné kombinácie a tak rozžiariť váš dom. Navyše sú vodeodolné takže sa nemusíte báť, že vám niečo zoskratuje a vy skončíte na nejaký čas bez elektriny.

PROFI LED pásik 60LED/m

Dokonca máte na ne záruku 3 roky, čo je tiež dosť dlhá doba. Na niektorých LED pásikoch je možné meniť farby. Poskytujú naozaj široké farebné spektrum, takže si viete nastaviť farbu, akú práve potrebujete. Sú ovládané diaľkovými ovládačmi, vďaka ktorým si viete meniť farbu osvetlenia, jeho intenzitu a obsahujú aj rôzne farebné prechody, pri ktorých je možné meniť aj rýchlosť. Okrem vonkajšej výzdoby ich viete využiť aj priamo v domácnosti a tak si spraviť lepšiu atmosféru. Môžete si ich namontovať za skrine, police, obrazy, rôzne výklady alebo pokojne aj za TV. Pri objednávke nad 80 eur máte dopravu zadarmo.