Sben

Online marketing nemôže existovať bez kvalitných PR článkov. Tie musia byť zverejnené na dobrom a navštevovanom mieste, ktorým je náš webový magazín.

LED svetelný záves pre celoročné využitie

LED svetelný záves https://www.veselevianoce.sk/produkty/led-svetelne-zavesy je predmet, ktorý sa veľmi často vyslobodí z kartónovej krabice pred vianočnými sviatkami, v období Adventu, aby krášlil okno v našom príbytku. Ľudia si v tom čase zavesujú rôzne netradičné svietidlá do okien, na nábytok aj domáce spotrebiče, alebo dokonca do exteriéru. Môžu sa inšpirovať aj niektorými filmami, najmä zo Spojených štátov, ako je napríklad film „Sám doma“. Ulice, vyzdobené svetielkami sú veľmi pôsobivé a napomáhajú otvárať naše srdcia a myseľ a uvedomiť si, že Vianoce sú najkrajšími sviatkami v roku, a že by najmä v tejto dobe nemal byť nikto sám a osamelý, ako v tom spomínanom americkom filme.

LED žiarovky

LED závesy sa zavesujú do kuchynských okien, alebo do obývacích či detských izieb a spální, spravidla na okennú konzolu so záclonou, a vytvárajú ti veľmi krásnu intímnu atmosféru, najmä po zotmení. Výhodou je, že sa v zime šíri už veľmi skoro, a že záves môže byť v prevádzke už po pätnástej hodine, a svietiť prakticky až do rána do ôsmich hodín.

LED diódy

LED svetelný záves po celý rok

Niektorí ľudia si natoľko zamilujú drobné LED žiarovky na závese, že sa nehodlajú zmieriť s tým, aby záves osvetľoval okná len na Vianoce, a preto s ním počítajú v priebehu celého roka. Ponechajú zariadenia v prevádzke každý deň, čím vznikajú určité výhody, o ktorých ste možno ani neuvažovali:

Záves šetrí energiu – v priestore je dostatok umelého osvetlenia pre bežný pohyb, nemusíte kvôli tomu rozsvätiť stropné svietidlá, čo prináša úsporu energie.

Dostatok intímneho osvetlenia – LED závesy poskytujú veľmi príjemné intímne osvetlenie vhodné na organizovanie návštev, osláv, alebo milostných dobrodružstiev.

Nie je vidieť dovnútra – ak máte v okne rozsvietený záves, v tej chvíli nie je zvonku vidieť dovnútra do miestnosti. Svojím spôsobom to nahrádza tieniacu techniku, napríklad žalúzie. Zatiaľ čo vy vidíte von cez záclonu, zvonku nemožno pozorovať to, čo je ukryté za závesom, postarajú sa o to rozsvietené žiarovky.