Sben

Online marketing nemôže existovať bez kvalitných PR článkov. Tie musia byť zverejnené na dobrom a navštevovanom mieste, ktorým je náš webový magazín.

PK Group – prepravné obaly a prepravky

Hľadáte kvalitného a spoľahlivého dodávateľa prepravných boxov, prepraviek, alebo otočných koliesok, či iného prepravného a skladovacieho príslušenstva pre vašu firmu, výrobu, alebo catering? PK Group je potom tá správna adresa. Tu nájdete všetko na jednom mieste. V našej ponuke nájdete rôzne prepravné obaly, prepravky, termoboxy, ako aj veľký výber pojazdných koliesok a mnoho iných výrobkov, ktoré vám uľahčia transport aj uskladnenie vášho tovaru alebo materiálu. Stačí si pozrieť našu stránku a dozviete sa viac. Máme príslušenstvo na transport a skladovanie pre všetky typy odvetvia, a taktiež pre dom a záhradu.

kolieska

U nás si vyberie naozaj každý. Naše prepravky sú certifikované, takže môžu dôjsť do styku s potravinami a sú 100% bezpečné a nezávadné. Okrem toho sú kvalitné a vyrobené podľa najvyšších štandardov. Keď si rozkliknete jednotlive sekcie na našej internetovej stránke, nájdete v nich dostupný tovar aj potrebné informácie o samotných produktoch. Pri každom produkte nájdete podrobný popis k produktu ako aj potrebné dodatočné parametre, ktoré by vás po technickej stránke mohli zaujímať.

prepravky

Ak ste niečo v popise nenašli, neváhajte nás kontaktovať, a radi vám o produkte doplníme dodatočné informácie, ktoré vás budú zaujímať alebo vám pomôžeme pri výbere jednotlivých produktov. Mail alebo telefónne číslo nájdete uvedené na našej stránke, alebo nás môžete kontaktovať aj cez náš online formulár, na ktorý sa vám budeme snažiť odpovedať v čo najkratšom možnom čase. Ku každému zákazníkovi sa snažíme pristupovať individuálne a vyhovieť mu v jeho požiadavkách. Aj vďaka vašim pozitívnym recenziám sme získali prestížny certifikát od portálu www.heureka.sk. Staňte sa aj vy našim spokojným zákazníkom a my urobíme všetko pre to, aby ste u nás nakúpili ľahko, rýchlo, kvalitne a presne to, čo potrebujete.