Sben

Online marketing nemôže existovať bez kvalitných PR článkov. Tie musia byť zverejnené na dobrom a navštevovanom mieste, ktorým je náš webový magazín.

Vymasírujte ho, ale opatrne

Chystáte sa so svojim partnerom absolvovať masáž penisu https://bratislavatantra.sk/masaze-a-cennik/? Teda, absolvuje ju skôr on, vy budete musieť byť tá, ktorá si to, samozrejme v nadnesenom slova zmysle, odpracuje. Takáto drobnosť môže vášmu sexuálnemu životu len pomôcť. Pokiaľ ste sa však nezúčastnili žiadneho kurzu alebo školenia o tom, ako masáž penisu prevádzať, mali by ste byť poriadne opatrná.Nahá žena leží v posteli a zakrýva si prsia rukami.jpg

Hlavne pomaly a jemne
Na rozdiel od erotickej masáže, sa pri masáži penisu, budete po celý čas venovať práve tejto časti mužského tela. Aby bola masáž naozaj efektívna, nemala by byť kratšia ako hodinu. To nám dáva dokopy to, že budete penis masírovať pomerne dlhú dobu. Preto sa vyhnite drsným a rýchlym pohybom. Pokožka na tejto časti tela nie je úplne najpevnejšia. Práve naopak, je veľmi jemná a citlivá. Neopatrným zachádzaním môžete svojmu partnerovi spôsobiť odreniny, podráždenú a začervenanú kožu a v najhoršom prípade i natrhnúť predkožku. Toto zranenie, aj keď na prvý pohľad nevyzerá veľmi vážne, nie je príjemné ani bezpečné. Pokožka penisu je neustále vo vlhku. Aj drobná ranka, sa preto môže zapáliť a viesť k závažnej infekcii. Navyše, ak sa rany na predkožke tvoria opakovane, môže časom zhrubnúť, a to už je naozaj problém.

Nezabudnite na oleje
Aby nedošlo k spomínaným odreninám alebo rankám, penis musí byť počas celej masáži dostatočne vlhký. Nepoužívajte krémy. Tie sa už po chvíľke vpijú do pokožky, a to nechcete. Lepšie sú oleje, ktoré vydržia na povrchu kože omnoho dlhšie. Aj napriek tomu, nezabudnite na to, že by ste mali penis natierať j počas masáže. V tomto prípade, a to doslova, platí, že viac je jednoducho viac.Nohy muža a ženy vystreté na piesku vedľa seba.jpg

Pozor na erotické pomôcky
Ak chcete pri masáži používať erotické pomôcky, používajte naozaj len veci, ktoré sú na takéto a podobné účely určené. Neexperimentujte s pierkami z kreatívnych potrieb a tak podobne. Jedna vec je bezpečnosť a tá druhá i hygiena, takže naozaj opatrne.