Sben

Online marketing nemôže existovať bez kvalitných PR článkov. Tie musia byť zverejnené na dobrom a navštevovanom mieste, ktorým je náš webový magazín.

Daj svoj mobil do servisu

Z času na čas sa nejaká tá vec naozaj pokazí a my musíme riešiť. Niekto hneď uteká kupovať novú vec, ale prečo sa jednoducho nepokúsiť pôvodnú vec opraviť? Takto sa potom šetrí vecami i prostredím, ktoré už aj tak melie z posledného. Oprava mobilu si jednoducho získava svojich fanúšikov, nakoľko mnohým sa môže poškodiť alebo pokaziť aj mobil, ktorý je nedávno kúpený, alebo sa ho jednoducho ešte nechceme vzdať. Vtedy sa nám otvára možnosť, nechať si závadu veľmi prakticky a pohodlne opraviť. Pri mobilných telefónoch je asi najčastejší problém poškodenie displeja.

mobil

Ono mobil je predsa len stále v ruke alebo aspoň po ruke a každému sa aspoň raz stalo, že mu spadol na zem. Ak máte pevné sklo a obal, tak sa možno našťastie nič nestalo, ale ak náhodou nie, prasklina veľmi rada znepríjemní užívateľom život a možno až znefunkční obrazovku, či znemožní dotykové ovládanie. Vtedy je naozaj najlepšie vyhľadať servis mobilov, napríklad konkrétne servis mobilov samsung, keďže Samsung patrí k jednej z najobľúbenejších alebo najrozšírenejších značiek u nás. Za poplatok vám displej vymenia a vy môžete pokračovať tam, kde ste aj prestali.

smartfón v ruke

Rovnako sa dajú opraviť aj ďalšie komplikácie, ako je napríklad poškodenie mikrofónu, nejaké softwarové problémy a podobne. Všetko je pekne rozpísané a nacenené v ponuke Mobilovo.sk. Neváhajte si teda zistiť podrobnosti, keď budete v podobnej situácii a budete sa rozhodovať, či si svoj mobil nechať pohodlne opraviť, alebo investujete do kúpy úplne nového smartfónu a ten starý jednoducho vyradíte, darujete, predáte, či odovzdáte do zberu elektroniky. Poškodený displej síce treba vymeniť a výmena niečo stojí, avšak kupovať si kvôli tomu nový mobil častokrát nie je úplne po vôli majiteľov. Preto sa obrátia na profesionálny servis mobilov, ktorý im displej hravo vymení a opäť môžu fungovať ďalej.