Sben

Online marketing nemôže existovať bez kvalitných PR článkov. Tie musia byť zverejnené na dobrom a navštevovanom mieste, ktorým je náš webový magazín.

Pre naše ratolesti chceme len to najkvalitnejšie

Nákup peknej a modernej postele ešte neznamená, že váš spánok bude nerušený a zdravý, bez matraca je posteľ nepoužiteľná, preto pri výbere postele zároveň rozmýšľame nad kvalitným matracom. Momentálne si klienti žiadajú hrubé matrace, lebo im ponúkajú väčší komfort počas spánku. Rovnako kvalitné matrace však musíme zaobstarať aj deťom, aj ony musia ležať na ortopedicky vyvážených plochách.

Ničím nerušený detí spánok nás teší

SEGUM je spoločnosť, ktorej sa darí plniť nároky a požiadavky zákazníkov a ponúkajú im matrace na mieru. Podľa tých najkvalitnejších začali sériovú výrobu, tak môžu predávať tieto matrace za prijateľné ceny. Pri každom novom type však strážia aj jeho cenu, aby každý zákazník dostal sa atraktívnu cenu iba ten najlepší výrobok. Svoje produkty vystavujú aj v podnikových predajniach v Bratislave, Senici a Žiline, v ich priestoroch si môžu každý z nich vyskúšať a poradiť sa s odborným predajcom.

Najbežnejšie sú taštičkové a pružinové matrace, na ich výrobu sú použité len originálne materiály a antibakteriálna pena od švajčiarskeho výrobcu Sanitized. Každý jeden produkt musí zodpovedať zdravotným požiadavkám na nezávadnosť, zvlášť pri výrobe matracov určených pre deti. Deti rastú a vyvíjajú sa, preto potrebujú správnu oporu chrbtice a povrchovú úpravu matraca, čo detske matrace tieto produkty spĺňajú. Sú skvelou oporou celého tela počas spánku dieťaťa, má antibakteriálnu úpravu, na matraci je natiahnutý poťah, ten je snímateľný a je možné ho prať pri teplote 60°C alebo poťah so strieborným vláknom, ktorý sa dá prať až na 90°C.

Dobre vyspatí budú mať kopu energie

Vysoké teploty prania sú zárukou hygieny, matrac s perforáciou jadra v studenej pene a profiláciou povrchu patrí k optimálne pružným a zároveň vzdušných typom. Pena Sanitized má za úlohu zabrániť vzniku plesní, baktérií, množeniu mikroorganizmov a roztočov či nežiaducich pachov. Príjemný materiál je pre deti vhodný, na matraci sa im bude ležať pohodlne a hlavne v zdravej ortopedickej polohe. Kolekcie matracov pre deti majú široký záber, rodičia majú z čoho vyberať len to najkvalitnejšie.