Sben

Online marketing nemôže existovať bez kvalitných PR článkov. Tie musia byť zverejnené na dobrom a navštevovanom mieste, ktorým je náš webový magazín.

Klasická tantra

Na Ventúrskej ulici v Bratislave nájdete ten najlepší tantrický masážny salón široko – ďaleko. Prevádzka je otvorená takmer nepretržite, a to od pondelka do nedele od skorej rannej deviatej hodiny až do neskorej nočnej dvadsiatej tretej hodiny. Kedykoľvek v tomto čase je možné objednať sa na jednu z luxusných tantrických masáží vykonávaných jednou z desiatky krásnych mladých žien vo vekovej kategórii od devätnásť až dvadsaťsedem rokov. Očakávajte priebeh plný podmanivých pohybov, zvodných dotykov, vône olejov, vonných sviec, prítmie a starodávnu tantrickú indickú hudbu, nakoľko tantrizmus vznikol práve v tejto krajine.

masaz

Prvým krokom pri rezervácii Vašej vysnenej masáže sprevádzanej silnými zážitkami a emóciami je výber samotného programu, respektíve typu a dĺžku trvania tantrickej masáže. Po výbere jednej z lahodných tantrických masáží, ktoré si ihneď priblížime, nasleduje voľba pracovníka. Tá sa odvíja od typu masáže a dĺžky, ktorú ste si zvolili. V prípade, že ste začiatočník a tantrický salón ste nikdy predtým nenavštívili, bude pre Vás najvhodnejšou voľbou Classic Tantra. Jej trvanie je buď štyridsaťpäť minút za symbolických deväťdesiat eur alebo šesťdesiat minút za stodvadsať eur.

budhizmus

Nasleduje voľba pracovníčky, ktoré môžete nájsť na fotografiách i s presnými mierami a vekom. Ku príkladu, keď si zvolíte klasickú masáž štyridsaťpäť minútovú, k dispozícii budete mať desať mien masérok, prípadne sa necháte prekvapiť neznámou masérkou. Po výbere slečny Vás čaká jeden z posledných krokov, a to zadanie presného termínu Vašej návštevy. Po výbere dňa, mesiaca a času systém automaticky skontroluje dostupnosť tejto služby. Nasleduje vyplnenie formulára s Vašimi kontaktnými údajmi. Rezervovanie si zážitku v tantrickom salóne nikdy nebolo jednoduchšie. Tantra Bratislava je tu pre Vás.