Sben

Online marketing nemôže existovať bez kvalitných PR článkov. Tie musia byť zverejnené na dobrom a navštevovanom mieste, ktorým je náš webový magazín.

Meditačné umenie lásky

Tantrické masáže alebo skrátene tantra masáže sú meditačnou cestou darovania dotykov, nehy, lásky, podmanivých pohľadov a dotykov. Tešia sa popularite. Sú skvelým spôsobom relaxácie, ktorý sa úplne vymyká tomu, čo ste doteraz o masážach vedeli a aké techniky ste poznali. Tantrické masáže sú známe technikou telo na telo, vďaka čomu je každý jeden pohyb či dotyk omnoho precítenejší. Tieto masáže sa na rozdiel od iných druhov masáží vykonávajú pri nahote masérky aj klienta. Pokiaľ ste v tejto oblasti nový, neľakajte sa. Pohodlie a spokojnosť klienta je na prvom mieste a pokiaľ vám nevyhovuje absolútna nahota, po dohode s vami vybranou masérkou je samozrejme možné ponechať si spodné priadlo.

žena

V tom prípade však prichádzate o veľa a pôžitok a zážitok z tejto masáže už nebude natoľko intenzívny ako by bol pri úplnej nahote. Tantrické salóny majú niekoľko zásadných pravidiel, ktoré treba dodržiavať, pokiaľ chcete mať so svojej masáže maximálny pôžitok, respektíve, pokiaľ chcete, aby vás tantrický salón vôbec prijal a zvolil vám navštíviť danú tantrickú masáž. Prvým, hlavným pravidlom je to, že je potrebné objednať sa minimálne hodinu vopred. Tantrické salóny sú k dispozícii zväčša prakticky neustále, a práve z toho dôvodu si zakladajú na absolútnej hygiene.

masáž

Tá hodina k dobru, pokiaľ tantrický salón poctíte svojou návštevou, je určená k tomu, aby mohli zamestnankyne zabezpečiť absolútnu hygienu danej miestnosti vrátane vymenenia uterákov, pripravenie drobnej maškrty či drinku a samotného masérskeho lôžka. Taktiež platí, že do tantrického salóna vás nevpustia v prípade, že budete pod značným vplyvom alkoholu či hocakých omamných a psychotropných látok. V takomto prípade môžete byť nebezpečný pre seba aj tantrický salón. Ďalším pravidlom, bez ktorého vykonania vám nepovolia ľahnúť si na masážne lôžko je to, že každý jeden klient – bez výnimky – sa musí pred masážou osprchovať.