Sben

Online marketing nemôže existovať bez kvalitných PR článkov. Tie musia byť zverejnené na dobrom a navštevovanom mieste, ktorým je náš webový magazín.

Nechajte si vyčistiť koberce profesionálmi

Plný pracovný harmonogram, nákupy potravín, starostlivosť o rodinu a domácnosť. To všetko nám zaberá veľké množstvo času z našich dní. Upratovanie, najmä v domácnosti s deťmi, je nekonečne opakujúci sa únavný proces. Deťom sa bežne stane, že vylejú čaj alebo polievku, ktorá často končí na zemi. Ich hracie pole nemá hranice, a preto sa maľovanie obrázkov nezastaví na konci papiera, ale končí na stene, či koberci. Po čase si uvedomíte, že koberec už dávno nevyzerá ako nový a sú na ňom rôzne fľaky a zažratá špina. Vytepovať koberec svojpomocne vyžaduje jednak množstvo času, ale aj priestor a teplo na schnutie.

tepovač

Výsledok nás aj napriek našej snahe dokáže nepríjemne prekvapiť, a tak tepovanie končí kúpou nového koberca. Vyčistenie koberca však vôbec nemusí byť strašiakom. Stačí, ak jeho vyčistenie zveríte do rúk profesionálom zo spoločnosti Grant, upratovací servis. Na čistenie kobercov používajú profesionálnu techniku, vďaka ktorej je realizované extrakčné čistenie. Voda je vháňaná medzi vlákna koberca, ale zároveň aj odsávaná. To znamená, že Váš koberec bude vyčistený morkou formou, no po ukončení čistenia ostáva koberec takmer suchý. Stačí mu pár hodín na dokonalé vyschnutie a je pripravený na opätovné používanie.

obývačka

Výhodou tohto čistenia je precízne odstránenie nečistôt aj z hĺbky vlákien a samozrejme rýchlosť tohto procesu. Presný čas, ktorý pracovníci spoločnosti Grant potrebujú na vyčistenie koberca samozrejme závisí od veľkosti Vášho koberca. Kontaktujte spoločnosť Grant na telefónnom čísle +421 905 357 249 a dohodnite si termín čistenie kobercov Poprad upratovanie-grant.sk. Okrem čistení kobercov Vám spoločnosť Grant, upratovací servis ponúka mnohé ďalšie upratovacie služby. Môžete si objednať pravidelné, či jednorazové kompletné upratovanie domácností alebo kancelárií, chemické čistenie podláh, umývanie okien, či strojové čistenie priemyselných podláh. Spoľahnite sa na čistotou skvejúci sa výsledok.