Sben

Online marketing nemôže existovať bez kvalitných PR článkov. Tie musia byť zverejnené na dobrom a navštevovanom mieste, ktorým je náš webový magazín.

Ready made firma

V dnešnej dobe sa čoraz viac ľudí rozhodne práve pre vlastné podnikanie. Nie každý dokáže byť zamestnanec a plniť príkazy svojho šéfa. Takisto niekomu nevyhovuje presný pracovný čas, dochádzať do práce na určitú hodinu a sedieť v práci presne osem hodín. Pri vlastnom podnikaní ste sám sebe pánom. Vy rozhodujete koľko za deň odrobíte, kedy do práce vstanete, aké zákazky prijmete a koľko zarobíte. Začiatky podnikania však vôbec nie sú ľahké. V prvom prípade si v spoločnosti musíte vybudovať meno a robiť svoju prácu dôkladne a správne.

predaj firmy

Ešte pred samotným začatím podnikania však musíte mať svoju spoločnosť. Spoločnosť, ktorá bude registrovaná v databáze, bude mať meno, ktoré doteraz iná firma nemá a pridelené IČO a DIČ číslo. Administratívy a úradných povinností je množstvo. Takisto strávite dlhú dobu čakaním na úradoch a na vyjadrenia. Ak však chcete vlastnú spoločnosť nič iné vám neostáva. Alebo áno?

Predaj firmy.

Ešte je tu jedna možnosť ako sa dostať ku vlastnej firme bez nutnosti zakladania úplne novej spoločnosti. Svoju firmu si môžete kúpiť. Kupujete zabehnutú spoločnosť, ktorá má v poriadku všetky právne náležitosti, nemá žiadne dlhy a je riadne zaregistrovaná v databáze podnikateľov. Takéto firmy majú už históriu a vlastník sa rozhodol skončiť s podnikaním alebo bola takáto firma založená priamo pre predaj.

predaj firmy

Aké sú výhody firmy na predaj?

V prvom rade si ušetrite množstvo času. Prakticky ihneď po podpísaní zmluvy o kúpe firmy môžete začať zarábať. A po tom túži každý začínajúci podnikateľ. V databáze si môžete nájsť dostupné firmy na predaj a vybrať si tu správnu pre vás. Po podpise zmluvy sa stávate ihneď vlastníkom spoločnosti. A môžete začať podnikať. Pokiaľ ste aj vy rozhodnutý pre vlastné podnikanie a kúpa hotovej spoločnosti sa vám zdá ako dobrý nápad, navštívte stránku ezmluva.sk, kde sa dozviete o možnosti firmy na predaj oveľa viac.