Sben

Online marketing nemôže existovať bez kvalitných PR článkov. Tie musia byť zverejnené na dobrom a navštevovanom mieste, ktorým je náš webový magazín.

Bezstarostné leto

Chceli ste sa rozchľadiť v horúcom letnom dni a s hrôzou ste zistili, že vám klíma nefunguje? Takáto vec naozaj môže pokaziť človeku deň, hlavne keď sa topí v letných horúčavách a jediným jeho želaním je trochu sa schladiť. Našťastie je tu Master Klíma, my vieme aká vie byť Bratislava alebo iné veľké mesto rozhorúčené v horúcich letných dňoch, preto ponúkame rýchly servis klimatizácie v Bratislave https://masterklima.sk/servis-klimatizacii/. Môžete nám ihneď zavolať a my urobíme všetko preto, aby sme vám v čo najkratšom čase odstránili vašu poruchu. Telefónne číslo nájdete na našej stránke. Nech už je to porucha v elektronike, alebo vytečený freón, Master Klíma si vie dať rady s každou poruchou.

klimatizácia

Okrem toho ponúka aj záručný a pozáručný pravidelný servis takmer na všetky modely klimatizácií. Viac sa o pravidlenom servise môžeš dozvedieť na tomto linku: https://masterklima.sk/servis-klimatizacii/. Okrem servisu sa naša firma zaoberá aj predajom a inštaláciou klimatizácii do domácností, ale aj priemyselných klimatizácií. U nás si môžete vybrať z bohatej ponuky modelov. A vďaka našim dlhoročným skúsenostiam a odborným znalostiam, máme v ponuke aj poradenstvo pri výbere správnej klimatizácie pre daný objekt. Na všetky nami predané klimatizácie, ale aj tie, ktoré neboli kupované u nás ponúkame montáž a servis na celom území západného Slovenska.

klimatizácia

U nás nájdete jedinečné ponuky a ceny a dokonca máme pre vás počas roka pripravené aj súťaže o skvelé ceny. Sledujte našu stránku, alebo nás sledujte na sociálnych sieťach a dozviete sa viac. V prípade akejkoľvek otázky, máte na našej stránke k dispozícií kontaktný formulár, alebo nás môžete kontaktovať aj telefonicky. S Master Klíma vám nikdy nebude horúco, napriek tomu, že u nás nájdete horúce ponuky skvelých klimatizácii na leto. Klímujte s Master Klíma a užite si leto ako sa patrí. Slnečné a zároveň vychladené.