Sben

Online marketing nemôže existovať bez kvalitných PR článkov. Tie musia byť zverejnené na dobrom a navštevovanom mieste, ktorým je náš webový magazín.

Prečo použiť kondóm pri sexe

Sex je téma, o ktorej sa mnoho ľudí hanbí rozprávať, napriek tomu, že je to aktivita, ktorú vykonávame všetci. Sex nám umožňuje zastaviť sa v tomto rýchlom svete a užiť si príjemnú intímnu chvíľku. Umožní nám uvoľniť sa a prežiť kladné momenty. My si nemyslíme, že sex je niečo, o čom by sme sa nemali rozprávať. Práve vďaka sexu je tu každý jeden z nás aj z vás.

Práve vďaka tejto skutočnosti musíme k sexu pristupovať zodpovedne. Je veľmi dôležité využívať pri sexe ochranu, ktorá nás chráni pred nechceným počatím. Kondóm je jeden z najlepších spôsobov ochrany. Okrem počatia, vás ochráni pred prenosom alebo získaním rôznych pohlavných ochorení. Výhodou je, že ide o nehormonálny spôsob antikoncepcie, čiže nenaruší žiadne prirodzené hormonálne pochody v ženskom organizme.

par

Poďme si povedať 8 dôvodov prečo používať pri sexe kondóm Privatportal.sk.

1. Ochrana pred počatím.

Kondómy majú až 98% účinnosť ochrany pred otehotnením pri správnom používaní. Samozrejme, treba vedieť ako kondóm správne používať. Kondóm treba vhodne nasadiť. Pokiaľ neviete ako na to, na internete spoľahlivo nájdete postup aj s obrázkom. Rozhodne nepoužívajte jeden kondóm viackrát! Verte mi, nie je to dobrý nápad. A naposledy, určite nešetrite pri nákupe a vyberte si overené značky kondómov.

2. Ide o nehormonálnu ochranu.

Tento dôvod je venovaný najmä pre dámy. Každá sme rozdielna. Nájde sa množstvo žien, ktorým orálna hormonálna antikoncepcia vyhovuje a nemajú žiadne vedľajšie účinky. Výnimka potvrdzuje pravidlo, a preto sa nájde množstvo žien, ktorým antikoncepcia viac škodí ako slúži, a preto je vhodné aby tieto dámy zvolili ako druh ochrany práve kondómy.

3. Vrúbky, či dokonca anestetikum?

Fantázií sa medze nekladú. Na trhu nájdete rôzne vrúbkované kondómy, ktoré môžu potenciovať váš orgazmus. Dokonca, sú na trhu aj kondómy, ktoré majú v sebe malý obsah anestetika a predĺžia výdrž vášho partnera.

4. Ach tá vôňa.

Buďme k sebe úprimní. Pohlavné orgány sú vystavované rôznym podmienkam. Nie, po celom dni v práci jednoducho nebudete voňať ako kvetinky, a to isté platí aj pre pohlavné orgány. Našťastie, môžete si kúpiť kondómy s veľkým spektrom vôní. Čokoláda, vanilka, jablko. Je to na vás.

5. Svetlo svieť.

Ak si chcete spríjemniť váš zážitok v tme. Môžete vyskúšať svietiace kondómy. Naozaj. V dnešnej dobe sa fantázií medze nekladú.

kondom

6. Nedôverujete ľudom?

Nie ste v stabilnom vzťahu a chcete si užiť. Slečna, s ktorou idete do akcie vám síce tvrdí, že si ráno dala tabletku, no dobre ju nepoznáte, a naozaj sa ešte necítite na to byť otcom? Verte mi a vsaďte na kondóm.

7. Kondómy sú dostupné.

Nemusíte nič riešiť, kondómy kúpite na každom rohu. Pokiaľ patríte k tým hanblivejším, jednoducho si ich objednáte aj cez internet.

8. Pohlavné choroby nie sú nič príjemné.

Áno, vedeli ste, že tento dôvod tu bude. Všade to počujete a je to tak. Pohlavné choroby sú často nepríjemné bolestivé záležitosti, ktorým sa určite chcete vyvarovať. Syfilis, kvapavka, či dokonca HIV, ešte stále rozmýšľate, či s kondómom alebo bez?